Stomatologia zachowawcza

Obejmuje kompleksowe działania zmierzające do zachowania zdrowych, naturalnych i mocnych zębów. Składa się na nią zarówno profilaktyka, jak i leczenie. Najbardziej powszechnym problemem jakim się zajmuje, to leczenie próchnicy. Próchnica jest najczęstszą chorobą atakującą jamę ustną. Nieleczona próchnica jest przyczyną utraty zębów, dlatego regularne wizyty kontrolne umożliwiają wykrycie jej na wczesnym etapie. Takie postępowanie niejednokrotnie zapobiega konieczności leczenia kanałowego oraz konieczności bardziej złożonej odbudowy protetycznej zęba (korona).

Klinika SoftDent przywiązuje wielką wagę do ochrony i jak najdłuższego utrzymania naturalnych, zdrowych zębów swoich pacjentów. Można to osiągnąć dzięki profilaktyce i odpowiedniemu leczeniu. Zachęcamy naszych pacjentów, by codziennie dbali o zęby w domu i regularnie korzystali z darmowych wizyt kontrolnych w naszej klinice. A jeśli już zdarzy się jakiś problem, zapewniamy gruntowną diagnostykę i dobór odpowiedniej metody leczenia do indywidualnych potrzeb pacjenta.

Wszystkie zabiegi wykonujemy ze znieczuleniem, ponieważ naszym celem jest leczenie bez bólu!

W klinice SoftDent używamy wysokiej jakości materiałów do wypełnień w szerokiej gamie kolorystycznej. Dzięki temu wypełnienia są trwałe, mają kształt i kolor naturalnego zęba. Dokładamy wszelkich starań, by efekt końcowy leczenia był estetyczny i zapewniał maksimum komfortu pacjentowi.

 

Naszym pacjentom oferujemy:

  • bezbolesne i estetyczne leczenie próchnicy
  • estetyczne odbudowy uszkodzonych zębów
Siedziba firmy

ul. Pruszkowska 29 lok. 3
02-119 Warszawa

Dane kontaktowe
+48 515 088 17322 895 20 70
Godziny pracy
pon-pt: 8 - 20
sobota: 9 - 15
© softdent.waw.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone