Klinika stomatologiczna SoftDent Warszawa

SoftDent Klinika Stomatoligiczna - szyld

Klinika stomatologiczna SoftDent powstała w 2005 roku na warszawskiej Ochocie.

SoftDent to zespół lekarzy z wieloletnim doświadczeniem, pracujących na najnowocześniejszym sprzęcie.

Dogodna lokalizacja, bliskość centrum Warszawy, jak i obwodnicy, sprawia, że łatwo do nas dojechać.

 

Zapewniamy opiekę stomatologiczną dla dzieci, dorosłych i seniorów. Stale się rozwijamy i dbamy o to, by nadążać za najnowszymi światowymi trendami w opiece stomatologicznej.

Naszą największą motywacją do pracy i rozwoju jest zakończenie leczenia uwieńczone pięknym i zdrowym uśmiechem pacjenta.

 

Serdecznie zapraszamy
do Kliniki Stomatologicznej SoftDent

Nasi Lekarze Stomatolodzy

Maja Bonikowska

Lekarz stomatolog

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Swoje zainteresowania zawodowe kieruje w stronę endodoncji mikroskopowej, w której nieustannie się rozwija m.in. poprzez uczestnictwo w różnych kursach i szkoleniach. W codziennej praktyce stawia na kontakt z pacjentem. Stara się szczegółowo omówić problem i przedstawić różne opcje rozwiązań, w sposób jak najbardziej przystępny dla pacjenta. Na pierwszym miejscu stawia dobro pacjenta i troskę o bezbolesny zabieg. Przyjmuje pacjentów w języku polskim i angielskim.

 

Maciej Rysz

Lekarz stomatolog
Doktor nauk medycznych
Specjalista chirurg szczękowo-twarzowy

Absolwent Wydziału Lekarski Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Oddziały Stomatologii.

Jest lekarzem medycyny i lekarzem dentystą.

W SoftDent zajmuje się leczeniem implantologicznym, resekcjami wierzchołków korzeni, podnoszeniem dna zatoki, ekstrakcjami oraz innymi zabiegami z zakresu chirurgii stomatologicznej.

Obecnie w trakcie szkolenia specjalizacyjnego z Neurochirurgii.

Małgorzata Karska

Lekarz stomatolog

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego z kilkuletnią praktyką w Niemczech.

Specjalizuje się w stomatologii zachowawczej oraz estetycznej, endodoncji, protetyce i periodontologii (kiretaż, leczenie Vectorem).

 

Klaudia Sadowa

Lekarz stomatolog
Specjalista ortodonta

Ukończyła kierunek lekarsko-dentystyczny na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku.  Egzamin specjalizacyjny zdała w 2023 roku. Specjalizuje się w leczeniu ortodontycznym wad zgryzu dzieci, młodzieży i dorosłych, wszystkimi rodzajami aparatów ortodontycznych. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje na licznych kursach i szkoleniach, jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego.

Prywatnie szczęśliwa mama.

Iryna Kocturk

Lekarz stomatolog

Absolwentka medycznego uniwersytetu we Lwowie z 2007 r.  Specjalizuje się w leczeniu zachowawczym, endodoncji, protetyce oraz chirurgii. Ukierunkowana na pacjenta i jego dobro jest dla niej najważniejsze. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, wsłuchując się w jego problemy i oczekiwania. Regularnie uczestniczy w licznych konferencjach i szkoleniach podnosząc swoje umiejętności.

Agnieszka Sidor

Lekarz stomatolog

Ukończyła kierunek lekarsko-dentystyczny na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.  Zajmuje się stomatologią zachowawczą i endodoncją. W swojej praktyce stawia na indywidualne podejście do każdego pacjenta. Z najwyższą starannością dba o zdrowie i piękny uśmiech pacjentów.  Celem jej pracy jest nie tylko leczenie, ale także edukacja pacjentów w tematyce profilaktyki chorób jamy ustnej. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach i szkoleniach, by móc leczyć pacjentów zgodnie z najnowszą wiedzą.

Alina Kuzma

Lekarz stomatolog

Lekarz stomatolog z 20 letnim stażem pracy. Zajmuje się stomatologią zachowawczą oraz estetyczną. Uczestniczy w licznych kursach stomatologicznych, a zdobyte tam umiejętności wciela w swoją codzienną pracę. Nastawiona na kompleksowe leczenie pacjenta a proces leczenia stara się aby przebiegał w spokojnej i bezstresowej atmosferze.

Aleksandra Skalbani (Kaszak)

Lekarz stomatolog
Doktor nauk medycznych i nauk o zdrowiu
Specjalista epidemiolog

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego z 2010 r., z doświadczeniem pracy w Niemczech.
Lekarz dentysta zajmujący się stomatologią zachowawcza dzieci i dorosłych,
ortodoncją oraz stomatologią estetyczną (licówki kompozytowe (bonding), licówki porcelanowe).

Prywatnie miłośniczka dobrego jedzenia i sportu. Kochająca zwierzęta.

Aleksandra Skalbani - ZnanyLekarz.pl

Magdalena Nagrodzka

Lekarz stomatolog

Ukończyła kierunek lekarska-dentystyczny na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Na co dzień zajmuje się stomatologią zachowawczą i endodoncją, wykorzystując zasady stomatologii minimalnie inwazyjnej. Ważna jest dla niej atmosfera w gabinecie, tak by cała wizyta przebiegała komfortowo, a także bezboleśnie. Stale podnosi swoje umiejętności, biorąc udział w licznych kursach i szkoleniach.Martyna Wyrzykowska

Lekarz stomatolog

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Aktualnie słuchaczka Podyplomowych Studiów Medycyny Estetycznej PTL w Warszawie.

Na co dzień zajmuje się stomatologią zachowawczą oraz endodoncją. Chętnie pracuje z dorosłymi i dziećmi. 

W swojej pracy kieruje się dbałością o detale i najnowszą wiedzą stomatologiczną. Zawsze dba o to, aby leczenie przebiegało w miłej atmosferze oraz było dla pacjenta bezbolesne i komfortowe. Nieustannie udoskonala swoje umiejętności biorąc udział w licznych kursach i szkoleniach.

Siedziba firmy

ul. Pruszkowska 29 lok. 3
02-119 Warszawa

Dane kontaktowe
+48 515 088 17322 895 20 70
Godziny pracy
pon-pt: 8 - 20
sobota: 9 - 15
© softdent.waw.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone